Naše služby

1. Kamenné fasády

Jsme specialisté na realizaci kamenných fasád z přírodního kamene. Naše firma patří mezi nejvýznamnější dodavatele v ČR.

2. Kamenné ploty a opěrné zdi

Realizujeme stavby kamenných plotů, opěrných nebo okrasných zdí z lomového kamene.

3. Kamenné obklady do interiéru

Zajišťujeme prodej přírodních kamenných obkladů do interiéru včetně odborné realizace.

4. Kamenné dlažby

Zajišťujeme prodej a dopravu kamenných dlažeb včetně odborné realizace pro příjezdové cesty, chodníky, terasy a bazény.

Realizace kamenných obkladů

Naše produkty a služby bychom doporučili všem zájemcům, kteří oceňují především kvalitu a jedinečný vzhled 100% přírodních kamenných obkladů. Navazujeme na práci starých kamenických mistrů, se začleněním moderních materiálů a nových trendů. Kamenný obklad je luxusním bezúdržbovým dokončením stavby vašeho domu s trvanlivostí desítek let. Jedná se tedy o rozumnou investici do budoucna.

Kamenné obklady ručně vybíráme v lomech nebo osobně kontrolujeme u našich dodavatelů. Následně upravujeme a skládáme za pomocí tradičních nástrojů a technik. Kamenické práce u nás realizují týmy zkušených kameníků, kteří jsou naprostou špičkou v oboru. Jsme schopni realizovat celé spektrum kamenických prací. Naší specializací jsou kamenné fasády, ploty a opěrné zdi z kamene, dlažby.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.