V oblasti realizace kamenných obkladů v interiéru nabízíme: odborné poradenství a školení, prodej a dopravu přírodních obkladů, přípravné a odborné kamenické práce, záruční a pozáruční servis.

Výběr kamenného obkladu

Pro vnitřní prostory jsou vhodné kamenné obklady s menší tloušťkou 3 až 5 cm, pro jejich nižší váhu a také úsporu místa. Např. materiály Element Symphony, Montego Gray, nebo White Essence.

U projektů, kde není váhové nebo prostorové omezení, je možno zvolit masivnější obklad 8 až 10 cm, který umožní ve skladbě použít větší kusy kamene např. Golden History, Royal Silver nabo Massive Rock.

Naše doporučení:
Vybírejte takového dodavatele, který je schopen nejen kámen prodat, ale také kamenný obklad realizovat. Pro perfektní výsledek potřebujete špičkovou kvalitu kamenného obkladu. Špatná kvalita materiálu má za následek prodražení montáže a navíc celkové zhoršení vizuální podoby prováděného díla.

galerie_kamennych_obkladu

Kvalita kamenických prací v interiéru

Na kamennou stěnu v interiéru je upřen pohled z bezprostřední blízkosti, proto je důležité aby v interiéru pracoval pečlivý kameník, který má s opracováním a uložením daného druhu kamene zkušenosti.

Nejčastěji zde používáme techniku uložení na sraz. Tedy kamenné obklady k sobě pasujeme tak, aby vznikla co nejmenší spára. Větší mezery vyplňujeme šíbrami (menšími kousky kamene).

Realizace kamenného obkladu

Kámen je vždy lepen na suchou a předem očištěnou zeď. Povrch obkládané stěny je mechanicky zdrsněn a opatřen penetračním nátěrem. K lepení kamenných obkladů používáme lepidla s vyšší nosností a sníženým skluzem.

Po dokončení kamenických prací jsou spáry očištěny od prachu a drobných nečistot za pomoci průmyslového vysavače. Následně je možné kamennou stěnu umýt a případně napustit impregnací.

Proč si vybrat naše služby?

1. Dbáme na kvalitu kamene. Kamenný obklad osobně vybíráme v lomu nebo kontrolujeme u našich dodavatelů.

2. Instalaci kamene provádí tým špičkových kameníků, kteří mají s daným druhem materiálu a skladbou zkušenosti.

3. Máme kvalitní záruční a pozáruční servis. (Na materiál poskytujeme záruku 20 let, na kamenické práce 5let).

Rádi vám poradíme

Kontaktní osoba: Jiří Vébr
Telefon:
 +420 775 090 690
E-mail: info@kamenne-obklady-praha.cz

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.